Reklama
  • Poniedziałek, 22 grudnia 2014 (11:05)

    Sadowski zamiast Bukowskiego w "Na krawędzi"?

"Skompromitowany aktor znika z serialu" - grzmią media. Mowa o Marku Bukowskim (39), który gra główną rolę w „Na krawędzi”. Drugi sezon polsatowskiej produkcji właśnie się skończył i wszystko wskazuje na to, że jeśli powstanie trzeci, najważniejszą postacią będzie Andrzej Czyż, w którego wciela się Przemysław Sadowski (44).

„Decyzja o kolejnej transzy jeszcze nie zapadła. Natomiast można się domyślać, że fabuła będzie zbudowana na Sadowskim”, mówi nam producent serialu, Krzysztof Grabowski.

Reklama

Bukowski będzie się pojawiał w „Na krawędzi” sporadycznie. Aktor ma kłopoty w życiu osobistym – wciąż nie wyjaśniła się sprawa jego zatrzymania przez policję dwa miesiące temu pod zarzutem posiadania narkotyków.

W rozmowie z SHOW prokurator Przemysław Nowak mówi: „Ciągle nie ma aktu oskarżenia, bo w związku z tym, że aktor nie przyznaje się do winy, powołaliśmy biegłego z zakresu biologii. Ma on sprawdzić, czy na narkotykach, które znaleziono przy Marku B., są ślady mikrobiologiczne, w tym DNA podejrzewanego. To może potrwać kilka miesięcy”.

„Czekam zatem na wynik, absolutnie spokojnie i bez lęku”, napisał na Facebooku Bukowski i zapewnił, że na brak pracy nie narzeka. A Sadowski? Unika komentarza...

(MK)

Show
Więcej na temat:Krzysztof | Andrzej | DNA | decyzja

Zobacz również

  • Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka Tamara skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki – mało kto wie, że również śpiewa oraz, że jej rodzinne korzenie są... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.