Reklama
  • Środa, 3 grudnia 2014 (09:39)

    Szalona noc w serialu "Na krawędzi"

Reklama

Czas na miłość. Przynajmniej na planie 11. i 13. odcinka serialu „Na krawędzi 2”. Pewnie mało kto się tego spodziewał, a jednak – Lena Korcz (Kamilla Baar) i Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski) spędzą ze sobą upojną noc.

Jak do tego dojdzie? Nie chcąc zdradzać zbyt wiele, powiemy tylko, że Andrzej – po jednej z akcji – wróci późnym wieczorem do domu i... zastanie pod drzwiami mieszkania inspektor Lenę Korcz. Zamiast odesłać kobietę, zaprosi ją, a potem...

Cóż, domyślcie się sami. To nie koniec niespodzianek. Chcąc dodatkowo podkręcić atmosferę, scenarzyści postanowili zaoferować nam śmiałe sceny erotyczne. Proszę się jednak nie gorszyć i nie wymyślać Kamilli Baar od tych, które są zawsze gotowe na planie zrzucić ciuszki.

Aktorka miała bowiem dublerkę, i to nie byle jaką. W scenach łóżkowych zastąpiła ją modelka Monika Ordowska. Była Miss Warszawy otworzyła niedawno naleśnikarnię. My jednak jesteśmy ciekawi, jaką niespodziankę zgotuje nam w serialu.

MAM

Tele Tydzień

Zobacz również

  • odc. 6/10 Lena z Tomkiem wyjeżdżają do Austrii. Śledzą małżeństwo z małym dzieckiem. Lena i Niżyński na lotnisku przekazują zwłoki Krugera jego prawdziwej żonie, Indze. Tymczasem Protas... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.